Hírek
Szubjektív Debrecen
„Szubjektív Debrecen” címmel nyílt meg a Debreceni Fotóklub kiállítása a Debreceni SZC Kreatív Technikum aulájában.

A tárlat különösen fontos az intézmény számára, hiszen a bemutatott alkotások között a fotográfus tanulók munkái is helyet kaptak. Külön büszkeség, hogy a diákok már tanulmányaik első évében aktívan bekapcsolódtak Debrecen kulturális és szakmai életébe, miközben értékes gyakorlati tapasztalatokat szereztek választott hivatásukban.
A kiállítást Szilágyi Sándor, a Debreceni Szakképzési Centrum főigazgatója, Kovácsné Győrfi Enikő, a Debreceni SZC Kreatív Technikum igazgatója, valamint Méhész Balázs, a Debreceni Fotóklub alelnöke, a Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola igazgatóhelyettese nyitották meg.
A tárlat 2026. június 15-ig, az intézmény nyitvatartási idejében látogatható.
GALÉRIA
„Szubjektív Debrecen” című kiállítás megnyitója



KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Élen a nyelvoktatásban
Nyelvvizsgával zárták a tanévet a Bethlen kínaiul tanuló diákjai, akik a hétfői évzáró ünnepségen díszoklevelet is átvehettek. Az eseményen elhangzott, a tanulóknak ezzel lehetőségük nyílt jelentkezni egy Kínában zajló táborba is.
Beke Ivett

POWER OFF – sikeres bemutatón van túl a VSS FILMS csapata
Bemutatta tanévzáró színdarabját a debreceni középiskolásokból álló VSS FILMS alkotóközösség.
Fókuszban a pezsgő diákélet
Labdajátékok, akadálypálya, főzőverseny – aktívan zajlott a Péchy Családi és Diákönkormányzati Nap. A pénteki esemény az Oláh Gábor utcai Sportkomplexumban valósult meg, célja a közösségépítés, a sport népszerűsítése és a diákközösség erősítése volt.
Beke Ivett




















